Кухонні змішувачі Agua

Кухонний змішувач

 Кухонний змішувач - красунчик на Вашій кухні.

При перебуванні в кухонній зоні , одним з головних Ваших помічників, стане кухонний змішувач.
В наш сучасний час , кухонні змішувачі , виготовляються з різноманітних матеріалів . Але все ж таки , одним з поширених матеріалів , залишається нержавіюча сталь. 

Кухонний змішувач з нержавіючої сталі - є універсальним рішенням при розробці нового дизайну кухонної зони , та також  вже при розробленому дизайні в минулому. Це досягається завдяки тому , що змішувач з нержавіючої сталі ,  ідеально вписується під любий колір кухонної мийки (буде це мийка металева , чи гранітна) , також під любий колір кухонних меблів. Таку думку , ідею , підтримують більшість дизайнерів.

Також кухонні змішувачі виготовляються з гранітним покриттям.

 Дизайн Вашого кухонного змішувача 

Палітра кольорів кухонних змішувачів -дуже багата , від стандартного білого кольору до шоколадного.
При обранні кольору змішувача для кухні, потрібно звернути увагу, в першу чергу , на колір мийки . Під металеву  мийку , доцільно обрати кухонний змішувач з нержавіючої сталі . Якщо ж Ви обрали мийку гранітну , то доцільно обирати в такому самому кольорі і кухонний змішувач . Але маємо невеличку пораду з практики продажів . Ми радимо обирати змішувач того самого бренду що і мийка. Рекомендуємо це для того, щоб кухонний змішувач та мийка , не відрізнялись по кольору одне від одного. Тому що у різних виробників - своя палітра кольорів ( це стосується в основному гранітних мийок) ,  і дуже часто буває що ,для прикладу , коричневий колір у одного виробника , ну дуже відрізняється від коричневого кольору у іншого виробника.

Також в останній час , швидко набирає популярність у покупців -кухонні змішувачі чорного кольору . Виробники роблять акцент на чорному кольорі в матовому виконанні. 

По конструкції кухонні змішувачі бувають : одноважільні ( так звані однорукі) , двох вентильні , термостатичні , безконтактні (сенсорні) .
 
А від дизайну  взагалі очі розбігаються. Тут Вам і глянцева поверхня , і матова , і сатинова , маса кольорів .
Багато корисних функцій  , таких як : висувний вилив (дуже зручна фунція) , гнучкий вилив , повортний вилив .

І на останок, перед купівлею кухонного змішувача , обов'язково поміряйте розміри Вашої кухонної мийки , щоб Ваш майбутній помічник - змішувач  ідеально працював і правильно виконував свої фунції.