Кухонні мийки Miraggio

Кухонна мийка

Кухонна мийка - центр кухонного оздоблення
  • Кожна кухня починається з плити, холодильника та мийки. Кухонна раковина утворює робочу зону, створює певні зручності і вносить декоративні нотки в інтер'єр. Сучасні мийки досить компактні і функціональні, гармонійний зовнішній вигляд, стиль і дизайн створюють єдине ціле кухонного оздоблення.
  • Кухонні мийки виконуються з різних матеріалів, при цьому поширеним варіантом є сталеві раковини. Миття з нержавіючої сталі прекрасно захищена від корозійних проявів, практична, безпечна і довговічна. Вона має невелику вагу, дозволяючи самостійно доставити її до місця призначення. Єдиний мінус мийок з нержавіючої сталі низька звукоізоляція, в моделях де товщина сталевого листа вище звичної норми ефект шумності зведений до мінімуму.
  • Сталеві мийки бувають полірованими, рифленими і матовими. Рифлена визнана найкращим варіантом мийок, так як завдяки своїй поверхні легко маскуються різного роду подряпини. Матова раковина вимагає особливого догляду, щоб уникнути розводів
 
Витонченість і надійність
  • Композитні мийки з граніту і мармуру вважаються досить престижним, практичним і довговічним варіантом. Такі кухонні мийки безшумні, витримують найвищі температури, легкі в догляді. Кам'яні мийки не піддаються впливу харчових кислот, що позначається на бездоганному зовнішньому вигляді вироби довгі роки. Широкий асортимент забарвлень, імітації натурального каменю, такі мийки знайдуть своє місце на будь-якій кухні, ставши справжньою родзинкою інтер'єру.
  • Деякі споживачі, не змінюючи звичок, вважають за краще зупинити свій вибір на емальованому мийці. Такі вироби з металу, покриті білою емаллю схильні до проявів у вигляді подряпин і важко виводяться плям. Причому слід враховувати, світлі мийки підійдуть тільки до світлих кухонним гарнітурам.
  • Багатий асортимент кухонних мийок дозволяє покупцям вибрати раковину з урахуванням побажань і вимог, різного виду кольору, глибини і відділень.