Сантехніка для кухні - обличчя вашого будинку
  • Кухня - найголовніше місце в будинку, де починається ранок за смачним сніданком, проходить дружний сімейний обід і вечерю, щоденні чаювання. Саме тому кухонне оздоблення слід продумувати до дрібниць, а головне з усією відповідальністю поставитися до правильного вибору сантехніки. Крім красивого зовнішнього вигляду, вся сантехніка повинна бути максимально зручна і комфортна. Завдяки сучасним виробникам з'явилася унікальна можливість організувати робоче місце кухні раціонально, вся сантехніка досить компактна дозволяє заощадити простір кухні.
 
У нас можна знайти все
  • Миття можна вибрати в різних варіантах виконання, невелику, глибоку, розділену на кілька частин. Матеріал виготовлення теж грає істотну роль, так сучасні споживачі все частіше використовують раковини з натурального каменю або граніту. Такі раковини досить гігієнічні, легкі в догляді, при цьому володіють високими показниками довговічності і престижним зовнішнім виглядом. Новинки раковин комплектуються додатковими аксесуарами у вигляді кошиків для сушіння, додатковими вбудованими измельчителями відходів, обробними дошками.
  • Вибираючи сантехніку для кухні, на прикладі раковини, слід передбачити той факт, що вони бувають накладними, врізними і суцільнолитими. До мийці потрібно підібрати відповідний змішувач, який буде максимально зручний в експлуатації і не порушить своєю конфігурацією особливий дизайн кухні. Останнім часом більшою популярністю користуються змішувачі з висувною лійкою, яка дозволяє мити великі фрукти і каструлі, вази. Для питної води передбачають наявність тонкого крана, який подає добре відфільтровану воду. В цілому, коли вся сантехніка підібрана в одному стилі, кухня радує і створює надзвичайну атмосферу тепла, затишку і свого будинку.